Hakkımızda

Skywell Ailesi

Skywell Ailesi: Geleceğe İlk Adımınız!

Skyworth olarak, 1988’de Shenzhen Yüksek Teknoloji Endüstri Parkı’nda, Çin’in Silikon Vadisi olarak bilinen bölgede kurulduk. 40.000’den fazla kişiye iş imkanı sunan bu bölgede, enerji endüstrisinden ev aletleri ekolojisine geçiş gibi önemli dönüşümleri gerçekleştiren dünyanın öncü markalarından biri olma vizyonuyla hareket ettik. Her ürünümüzde ve sunduğumuz her hizmette yeniliği, konforu ve müşteri memnuniyetini öncelikli hedef olarak belirledik.

Marka skorlarında Çin’de lider konumumuzu sürdürürken, kurum kültürümüzü sürdürülebilirlik ilkesiyle besleyerek elektrikli araç teknolojilerimizi ve uzun menzil hedeflerimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Geçtiğimiz yıl, küresel pazardaki varlığımızı güçlendirmek adına 1,2 GW kapasiteli bir batarya fabrikası açtık ve 2023 için belirlediğimiz 170 milyon dolarlık batarya üretimi hedefimize doğru ilerlemeye devam ediyoruz.

DiSTRiBÜTÖR

Geleceğin Teknolojisi, Skyworth İle Geliyor!

Skywell markası olarak, dünya çapında fark yaratma amacıyla yola çıktığımız bu heyecan verici yolculukta, kullanıcılarımıza eşsiz bir deneyim sunmayı ve teknolojiyle estetik, performansla zarafetin muhteşem bir birleşimini yaşatmayı hedefliyoruz.

Elektrikli araçlarla özdeşleşen marka olarak, Çin’deki 7 farklı elektrikli araç üretim tesisi ile yeni projeleri başlatmak için hazırız. Aynı zamanda Türkiye’de Ulu Motor ile işbirliği yaparak elektrikli araç üretim projeleri tasarlamayı planlıyoruz ve 2024 yılı içinde batarya geliştirme ve üretim fabrikası kurma hedefini sürdürüyoruz.

Türkiye’nin dört bir yanında bulunan Yetkili Satıcılarımızın içerisinde yer aldığı Skyhouse konseptli satış ve deneyim noktalarını, 2023 yılında 20’ye çıkartarak kullanıcılarımızla daha geniş bir coğrafyada buluşma amacındayız. Üretim stratejimizin temelinde yatan Ar-Ge yatırımlarımızla geliştirdiğimiz SkyPower teknolojisi, daha uzun menzil ve güçlü motor deneyimi sunarak kullanıcılarımıza ayrıcalıklı bir sürüş deneyimi sunuyor.

Kullanıcı memnuniyetini önceliğimiz olarak benimserken, üretim aşamasında emeği geçen tüm çalışanlarımız için bir yaşam alanı oluşturuyoruz. Ar-Ge alanındaki hassas çalışmalarımızı sürdürüyor ve teknolojik yeniliklerdeki öncü rolümüzü sürdürmek için büyük bir çaba sarf ediyoruz. C-NCAP tarafından verilen 5 yıldız ve yüksek Avrupa standartlarında donanıma sahip olan elektrikli araçlarımızla sürdürülebilir adımlar atmaya devam ediyoruz.

Farklı ülkelerdeki üretim ve Ar-Ge tesisleri ile küresel büyümeyi hedefleyen kararlılığımızı sürdürüyoruz. Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’da temsil eden 15 ülkedeki varlığımızla, Ulu Motor’un mobilite dönüşümüne liderlik etme vizyonuyla, yenilik ve gelişmeyi her zaman hedefleyerek, kullanıcılarımızın günlük hayatlarına ortak olmaya devam ediyoruz.

Ürkmezler Grup

“Ürkmezler Grup, otomotiv, enerji, inşaat ve yatçılık alanlarında 50 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren bir lider kuruluştur. Türkiye’nin ilk yat üreticilerinden biri olarak, denizcilik sektöründe köklü bir geçmişe sahibiz ve yüzlerce yatın inşa edilmesinde büyük bir başarıya imza attık.

İnovasyon ve teknoloji, Ürkmezler Grup’un iş yapma biçimini temsil eder. Bu nedenle gururla belirtmek isteriz ki, skywell’in ilk bayilerinden biriyiz ve sürdürülebilir enerji çözümleri sunarak çevremizi koruma amacımızı taşıyoruz. Müşterilerimize ileri teknolojiyi getirirken çevreye saygıyı da unutmuyoruz.

Ürkmezler Grup, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetine olan bağlılığı ile bilinir. Gelecekte de inovasyon, teknoloji ve sürdürülebilirlik ilkelerini ön planda tutarak sektörde liderliği sürdürme konusundaki kararlılığını koruyacaktır. Ürkmezler Grup, geçmişte olduğu gibi gelecekte de mükemmel hizmet sunma ve sektöre yön verme konularındaki taahhütlerini sürdürecektir.”

Şimdi Test Sürüşü Randevusu Alın, Deneyimleyin!

SKYWELL ÜRKMEZLER

Şimdi Test Sürüşü Randevusu Alın, Deneyimleyin!